Przejdź do treści
Banner
XV lat Szkoły Muzycznej
Przejdź do stopki

10-lecie Szkoły Muzycznej

Treść

Piszą o nas, mówią o nas:

 

Szkoła Muzyczna I stopnia w Starym Sączu ma za sobą pierwsze dziesięciolecie

Z okazji 10-lecia Szkoła Muzyczna I stopnia została gospodarzem budynku przy ul. Kazimierza Wielkiego w centrum Starego Sącza. Uroczyste otwarcie miało miejsce 18 października 2017 r.
Gala i koncert z tej okazji odbyły się w Sokole.

Czytaj więcej tutaj >Link<

 

Szkoła Muzyczna w sercu Starego Sącza!

Dyrektor Szkoły Muzycznej I stopnia w Starym Sączu jest już gospodarzem 200-letniego budynku przy ulicy Kazimierza Wielkiego. Przekazanie budynku zbiegło się z okrągłym jubileuszem.
Szkoła świętowała 10-lecie powstania. Jubileusz rozpoczął się Mszą św. w kościele św. Elżbiety w Starym Sączu. Uroczysta gala i finałowy koncert odbył się w starosądeckim Sokole.

Czytaj więcej tutaj >Link<

 

Szkoła Muzyczna w Starym Sączu świętuje 10-lecie!

Szkoła Muzyczna I stopnia w Starym Sączu obchodzi w tym roku 10-lecie swej działalności. Z tej okazji 18 października 2017r. w Kinie Sokół odbył się uroczysty Koncert w wykonaniu Uczniów, Absolwentów i Pedagogów Szkoły. Głównym inicjatorem utworzenia Szkoły, czyniącym liczne starania by młodzież starosądecka mogła na miejscu zdobywać dalsze szlify muzyczne była Dyrektor -Joanna Ustarbowska -Dudka i  ówczesny burmistrz Marian Cycoń.

Czytaj więcej tutaj >Link<

 

Muz ulubieńcy, na sławę skazani od wieków. Jubileusz 10-lecia Szkoły Muzycznej w Starym Sączu

W drugą dekadę działalności „jubilatka” wchodzi z własną siedzibą. Starosądecki samorząd zapewnił stałe miejsce najmłodszym adeptom muzyki w wyremontowanym budynku po filii szkoły podstawowej przy ul. Kazimierza Wielkiego.

Czytaj więcej tutaj >Link<

77042