Przejdź do treści
Banner
XV lat Szkoły Muzycznej
Przejdź do stopki

Rok szkolny 2021/2022

Treść

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY  MUZYCZNEJ I STOPNIA W STARYM SĄCZU W KONKURSACH POZASZKOLNYCH W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

  1. Filip Chorążewski kl. II/4 – gitara, uczeń p. Piotra Hnatkiewicza - nagroda I stopnia na XV Festiwalu Młodych Gitarzystów w Kolbuszowej, PSM I st. Kolbuszowa, 17.01.2022 r.,
  2. Katarzyna Zelek kl. III/4 – sakshorn, uczennica p. Piotra Biela -wyróżnienie II stopnia na XII Konfrontacjach Instrumentów Dętych – Nowy Targ 2022, PSM I I II st. Nowy Targ, 03.03.2022 r.
  3. Alicja Mordarska kl. VI/6 - skrzypce, uczennica p. Patrycji Budziackiej - II nagroda w I Ogólnopolskim Konkursie „Muzyczny Koryfeusz”, Poznań,  15.04.2022 r.,
  4. Alicja Mordarska kl. VI/6 - skrzypce, uczennica p. Patrycji Budziackiej  – III nagroda w International Music Competition Opus 2022, Kraków, 09.05.2022 r.,
  5. Anna Sokołowska kl. II/4 – skrzypce, uczennica p. Stanisława Dudki – II nagroda w II kategorii wiekowej w XXVII Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków-Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego, Stary Sącz, 12.05.2022 r.,
  6. Karolina Stawiarska kl. I/6 - skrzypce, uczennica p. Stanisława Dudki – III miejsce w I kategorii wiekowej w XXVII Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków-Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego, Stary Sącz, 12.05.2022 r.,
  7. Olga Tokarczyk kl. V/6 – gitara, uczennica p. Pauliny Rybskiej – wyróżnienie w III kategorii wiekowej w XXVII Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków-Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego, Stary Sącz, 12.05.2022 r.,
  8. Weronika Słowik kl. III/6 - trąbka, uczennica p. Piotra Biela – wyróżnienie w III kategorii wiekowej w XXVII Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków-Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego, Stary Sącz, 12.05.2022 r.,
  9. Gabriela Dominik kl. IV/4 – klarnet, uczennica p. Józefa Witolda Buszka – I miejsce w III kategorii wiekowej w XXVII Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków-Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego, Stary Sącz, 13.05.2022 r.,
  10. Julia Garwol kl. I/6 - fortepian, uczennica p. Joanny Ustarbowskiej-Dudki – II miejsce w I kategorii wiekowej w XXVII Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków-Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego, Stary Sącz, 13.05.2022 r.,
  11. Nadia Kopkowicz kl. V/6 – fortepian, uczennica p. Joanny Ustarbowskiej-Dudki – III miejsce w II kategorii wiekowej w XXVII Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków-Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego, Stary Sącz, 13.05.2022 r.,
  12. Julia Ogorzały kl. I/6 – fortepian, uczennica p. Joanny Ustarbowskiej-Dudki – wyróżnienie w I kategorii wiekowej w XXVII Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków-Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego, Stary Sącz, 13.05.2022 r.,
  13.  Julia Chorążewski kl. IV/6 – fortepian, uczennica p. Roksany Florczyk – wyróżnienie w II kategorii wiekowej w XXVII Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków-Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego, Stary Sącz, 13.05.2022 
  14. Alicja Mordarska kl. VI/6-skrzypce, uczennica p. Patrycji Budziackiej -  I nagroda w II Ogólnopolskim Konkursie ,,Co młodym w duszy gra?” pod patronatem Centrum Edukacji Artystycznej, ZSM I I II st. Ruda Śląska, 19.05.2022 r.,
  15. Alicja Mordarska kl. VI/6-skrzypce, uczennica p. Patrycji Budziackiej -  I nagroda w Ogólnopolskim Konkursie ,,Wy-Grajcie Razem”, Niepubliczna SM I st. Preludium, Nowy Dwór Mazowiecki, 25.05.2022 r.,
  16. Alicja Mordarska kl. VI/6-skrzypce, uczennica p. Patrycji Budziackiej - wyróżnienie w VII Ogólnopolskim Cieszyńskim Konkursie Skrzypcowym im. Jana Sztwiertni, PSM I i II st., Cieszyn, 05.06.2022 r.,
  17. Olga Tokarczyk kl. V/6 - gitara, uczennica p. Pauliny Rybskiej – III nagroda w II Tuchowskim Konkursie Miniatur Gitarowych, SM I st. w Tuchowie, 11.06.2022 r.

 

 

W KONKURSACH SZKOLNYCH:

1. Konkurs skrzypcowy a vista, Stary Sącz, 21.10.2021 r.

I grupa wiekowa:

1 miejsce - Tomasz Lisowski kl. II/4

2 miejsce - Joanna Luberda kl. II/4

3 miejsce - Pola Odeyemi kl. III/6, Alicja Bołoz kl. II/4

II grupa wiekowa:

1 miejsce - Nikola Kądziołka kl.IV/6

2 miejsce - Maja Szczęsna kl. IV/6, Julia Obiedzińska kl. IV/6

3 miejsce - Zuzanna Pasoń kl. IV/6

III grupa wiekowa:

1 miejsce - Alicja Mordarska kl. VI/6

2 miejsce - Filip Sapalski kl. VI/6

3 miejsce - Gabriela Brotoń kl. IV/4, Laura Dobrowolska kl. VI/6

2. Konkurs wiedzy o Adzie Sari, Stary Sącz, 03.11.2021 r.

1 miejsce -  Łucja Tokarska kl. III/4

2 miejsce - Jakub Tokarz kl. III/4, Joanna Wojdyła kl. IV/4

3 miejsce - Nadia Kopkowicz kl. V/6, Piotr Sadowy kl. III/4

Wyróżnienia: Julia Frączek kl. III/4, Karol Kuchnia kl. IV/4, Magdalena Olszowska kl. III/4, Katarzyna Zelek kl. III/4

3. Konkurs Twórczości Artystycznej, Stary Sącz, 27.04.2022 r.

Konkurs recytatorski:

I grupa wiekowa:

1 miejsce  - Amelia Korona kl. IB/4, Klara Pasoń kl. IB/4

2 miejsce -  Antonina Tokarska kl. II/6, Emilia Faron kl. II/6, Paweł Adamczyk kl. I/6

3 miejsce – Antonia Makowska kl. II/6, Małgorzata Kowal kl. IA/4, Nikola Kądziołka kl. IV/6

Wyróżnienia: Wiktoria Burdacka kl. IB/4, Nadia Jabłońska kl. I/6, Wiktoria Wajnert kl. II/6, Oliwia Węgrzynek kl. IB/4

Nagroda publiczności: Amelia Korona kl. IB/4

II grupa wiekowa:

1 miejsce  - Alicja Szewczyk kl. IA/4, Julia Trzajna kl. IV/6

2 miejsce  - Klara Hołowacz kl. IA/4, Joanna Luberda kl. II/4

3 miejsce  - Weronika Słowik kl. III/6, Laura Dobrowolska kl. VI/6

Wyróżnienia: Gabriela Dominik kl. IV/4, Zuzanna Pasoń kl. IV/6, Antonina Sowińska kl. IV/6, Natalia Wastag kl. III/4

Nagroda publiczności: Julia Trzajna kl. IV/6

Konkurs plastyczny:

I grupa wiekowa:

1 miejsce  - Oliwia Węgrzynek kl. IB/4, Paweł Adamczyk kl. I/6

2 miejsce - Antonia Makowska kl. II/6, Małgorzata Kowal kl. IA/4, Klara Pasoń kl. IB/4

3 miejsce - Wiktoria Burdacka kl. IB/4, Antonina Tokarska kl. II/6, Wiktoria Wajnert kl. II/6

Wyróżnienia: Julia Ogorzały kl. I/6, Emilia Faron kl. II/6, Nadia Jabłońska kl. I/6

Nagroda publiczności: Antonina Tokarska kl. II/6

II grupa wiekowa:

1 miejsce  - Magdalena Olszowska kl. III/4, Weronika Słowik kl. III/6, Julia Trzajna kl. IV/6

2 miejsce   - Maja Szczęsna kl. IV/6 , Zuzanna Pasoń kl. IV/6,

3 miejsce  - Nadia Kopkowicz kl. V/6, Gabriela Dominik kl. IV/6

Nagroda publiczności: Maja  Szczęsna  kl. IV/6

Konkurs wokalny:

1 miejsce - Oliwia Węgrzynek kl. IB/4

2 miejsce – Pola Odeyemi kl. III/6, Julia Garwol kl. I/6

3 miejsce - Wiktoria Burdacka kl. IB/4

Nagroda publiczności: Pola Odeyemi kl. III/6

4. Konkurs piosenki i pieśni patriotycznej „Ojczyźnie śpiewam”, Stary Sącz, 11.05.2022 r.

Grand Prix – Joanna Luberda kl. II/4,

I miejsce – Laura Dobrowolska kl. VI/6 i Alicja Szewczyk kl. IA/4,

II miejsce - Klara Hołowacz kl. IA/4, Nikola  Kądziołka kl. IV/6 i Gabriela Dominik kl. IV/4,

III miejsce - Julia Trzajna  kl. IV/6 i Emilia Nalepa kl. V/6,

Wyróżnienia: Nadia Kopkowicz kl. V/6 i Gabriela Radomska kl. IV/4,

Nagroda publiczności: Gabriela Radomska kl. IV/4.

 

 

 

 

 

77053